Part #: SS-10M0-3TFT
Specifications
Safe Product Selection
스테인리스강 스웨즈락 튜브 피팅, 암나사 런 티, 10mm 튜브 OD x 1/4인치 암나사 NPT x 10mm 튜브 OD
Log in or Register to view price
Catalogs
Tees
1/16 in. 부터 2 in. 및 2 mm 에서 50 mm; 최초 설비 시 일관된 측정가능성; 분리 및 재조립이 용이함; 다양한 재질 및 형태
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Specifications
SS-10M0-3TFT — 스테인리스강 스웨즈락 튜브 피팅, 암나사 런 티, 10mm 튜브 OD x 1/4인치 암나사 NPT x 10mm 튜브 OD
| Attribute | Value |
|---|---|
| Body Material | 316 Stainless Steel |
| Bored Through | No |
| Cleaning Process | Standard Cleaning and Packaging (SC-10) |
| Connection 1 Size | 10 mm |
| Connection 1 Type | Swagelok® Tube Fitting |
| Connection 2 Size | 1/4 in. |
| Connection 2 Type | Female NPT |
| Connection 3 Size | 10 mm |