부품 번호: B-44S10MM
사양
Selección fiable de un producto:
Brass 1-Piece 40 Series Ball Valve, 6.0 Cv, 10 mm Swagelok Tube Fitting
로그인 또는 회원가입하여 가격 보기
카탈로그
2-Way 직선형
Features: On-off, switching, and crossover flow paths; Working pressures up to 3000 psig (206 bar); Temperatures from –65 to 300°F (–53 to 148°C); Environmental and heated-process applications; 1/16 to 3/4 in. and 3 to 12 mm end connections
40 series ball valve (standard) packing adjustment instructions, multilingual
사양
B-44S10MM — Brass 1-Piece 40 Series Ball Valve, 6.0 Cv, 10 mm Swagelok Tube Fitting
| 속성 | 값 |
|---|---|
| 볼/스템 재질 | 황동 |
| 몸체 재질 | 황동 |
| 세정 공정 | 표준 세정 및 포장(SC-10) |
| 연결구 1 크기 | 10mm |
| 연결구 1 종류 | Swagelok® 튜브 피팅 |
| 연결구 2 크기 | 10mm |