型番: SS-43GS4-A15C3
仕様
Sichere Produktauswahl:
カタログ
2方タイプ・ストレート型
Features: On-off, switching, and crossover flow paths; Working pressures up to 3000 psig (206 bar); Temperatures from –65 to 300°F (–53 to 148°C); Environmental and heated-process applications; 1/16 to 3/4 in. and 3 to 12 mm end connections
MPC Series: ANSI/ISA 76.00.02-compliant design, 38.2 mm (1.5 in. platform); easy to configure, assemble, and maintain; valves, filters, flowmeters, regulators, and pressure gauges, as well as adapters for additiional surface-mount components