Part #: SS-25M0-7-16
Specifications
Safe Product Selection
스테인리스강 스웨즈락 튜브 피팅, 암나사 코넥터, 25mm 튜브 OD x 1인치 암나사 NPT
Log in or Register to view price
Catalogs
Straights
1/16 in. 부터 2 in. 및 2 mm 에서 50 mm; 최초 설비 시 일관된 측정가능성; 분리 및 재조립이 용이함; 다양한 재질 및 형태
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Specifications
SS-25M0-7-16 — 스테인리스강 스웨즈락 튜브 피팅, 암나사 코넥터, 25mm 튜브 OD x 1인치 암나사 NPT
| Attribute | Value |
|---|---|
| Body Material | 316 스테인리스강 |
| Bored Through | No |
| Cleaning Process | 표준 세정 및 포장(SC-10) |
| Connection 1 Size | 25mm |