Réf. pièce : SS-MB-62-F04-11DIN-M
Spécifications
安全な製品の選定について:
Montagebügelsatz für Stellantrieb für Kugelhähne der Serie 62 (ISO 5211-konforme pneumatische Stellantriebe, Flanschgröße F04, DIN-Kupplung 11 mm)
Ouvrir une session ou s’inscrire pour afficher des prix
Catalogues
Montagebügelsatz
1/8 ~ 2 in. 및 6 ~ 25 mm 크기; 스텐레스강, 탄소강, 황동 및 특수 합금 재질; 개폐용 (2-방향) 및 방향 전환용 (3-방향) 밸브 ; 여러 조건을 보정하도록 설계된 시트; 활하중, 2 피스 스템 패킹
Features: Operating temperatures up to 400°F (204°C); Working pressures up to 2200 psig (151 bar); Stainless steel or carbon steel construction
60 and 60X Series 4-Bolt Ball Valves Maintenance Instructions
60 Series Flange Seal Installation
Electric Actuator Installation
S60P steam series ball valve maintenance instructions
Spécifications
SS-MB-62-F04-11DIN-M — Montagebügelsatz für Stellantrieb für Kugelhähne der Serie 62 (ISO 5211-konforme pneumatische Stellantriebe, Flanschgröße F04, DIN-Kupplung 11 mm)