Art.-Nr.: SS-12M0-7-6RJ
Technische Daten
안전한 제품 선택
Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Female Connector, 12 mm Tube OD x 3/8 in. Female ISO Parallel (JIS-7501) Thread
Einloggen oder anmelden, um den Preis anzuzeigen
Kataloge
Gerade Ausführungen
1/16 in. 부터 2 in. 및 2 mm 에서 50 mm; 최초 설비 시 일관된 측정가능성; 분리 및 재조립이 용이함; 다양한 재질 및 형태
Technische Daten
SS-12M0-7-6RJ — Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Female Connector, 12 mm Tube OD x 3/8 in. Female ISO Parallel (JIS-7501) Thread
| Attribute | Wert |
|---|---|
| Körperwerkstoff | 316 Stainless Steel |
| durchgebohrt | Nein |
| Reinigungsverfahren | Standard Cleaning and Packaging (SC-10) |
| Größe Verbindung 1 | 12 mm |