型番: SS-6DBS12MM
仕様
安全な製品の選定について:
カタログ
ストレート型
Características: Procedimiento de identificación paso a paso de roscas y conexiones finales.
Pages 1-3. Features: installation in high-pressure applications and high safety-factor systems.
Procedure for installing Swagelok tube fittings in sizes over 1 inch or 25 mm.
仕様
SS-6DBS12MM — ステンレス鋼製ブローダウン・ニードル・バルブ、12 mmサイズSwagelokチューブ継手
| 属性 | 値 |
|---|---|
| ボディ材質 | 316 ステンレス鋼 |
| コネクション1 サイズ | 12 mm |
| コネクション1 タイプ | Swagelok®チューブ継手 |
| コネクション2 サイズ | 12 mm |