Referencia #: SS-QC6-B1-10M0
Especificaciones
Safe Product Selection
스테인리스강 계장용 퀵 코넥트 몸체, 0.5Cv, 10mm 스웨즈락 판넬용 튜브 피팅
Inicie la sesión o regístrese para ver los precios
Catálogos
バルクヘッド・ボディ
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Warning: System pressure must not exceed 250 psig (17.2 bar) at 70°F (20°C) when coupling and uncoupling this product. When uncoupling single-end shutoff quick-connects, system pressure on stem side will vent to atmosphere.
Especificaciones
SS-QC6-B1-10M0 — 스테인리스강 계장용 퀵 코넥트 몸체, 0.5Cv, 10mm 스웨즈락 판넬용 튜브 피팅
| Atributo | Valor |
|---|---|
| 空気混入量 | 1cm3 |
| ボディ材質 | 316 스테인리스강 |
| 洗浄プロセス | 표준 세정 및 포장(SC-10) |
| コネクション1 サイズ | 10mm |