부품 번호: 6LV-4-VCR-6-DM-026P
사양
Подбор изделий с учетом требований безопасности:
316L VAR VCR Face Seal Fitting, Flow Restrictor, 0.026 in. (0.660 mm) Minimum Nominal Opening
로그인 또는 회원가입하여 가격 보기
카탈로그
직선형
Features; 1/16 to 1 in. and 6 to 18 mm sizes; High-purity stainless steels; The original design; the authentic VCR brand
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
사양
6LV-4-VCR-6-DM-026P — 316L VAR VCR Face Seal Fitting, Flow Restrictor, 0.026 in. (0.660 mm) Minimum Nominal Opening
| 속성 | 값 |
|---|---|
| 몸체 재질 | 316L VAR |
| 세정 공정 | 초고순도 공정 사양(SC-01) |
| 연결구 1 크기 | 1/4인치 |
| 연결구 1 종류 | VCR® 메탈 가스켓 면 밀폐 피팅 |
| 연결구 2 크기 | 1/4인치 |
| 연결구 2 종류 | VCR® 메탈 가스켓 면 밀폐 피팅 |
| 특징 | 전해연마 |
| 유량 제한기 | 예 |
| 최소 공칭 구경 | 0.026인치(0.660mm) |