Art.-Nr.: 6LV-4-VCR-6-DM-010P
Technische Daten
安全な製品の選定について:
VCR-Blende, Edelstahl 316L VAR, kleinste Bohrung 0,254 mm (0,010 Zoll)
Einloggen oder anmelden, um den Preis anzuzeigen
Kataloge
Straights
■ サイズ:1/16 インチから1 インチまで、6 mmから18 mmまで/■ 材質:高純度ステンレス鋼
Technische Daten
6LV-4-VCR-6-DM-010P — VCR-Blende, Edelstahl 316L VAR, kleinste Bohrung 0,254 mm (0,010 Zoll)
| Attribute | Wert |
|---|---|
| Body Material | 316L VAR |
| Cleaning Process | Ultrahigh-Purity Process Specification (SC-01) |
| Connection 1 Size | 1/4 in. |
| Connection 1 Type | VCR® Metal Gasket Face Seal Fitting |
| Connection 2 Size | 1/4 in. |
| Connection 2 Type | VCR® Metal Gasket Face Seal Fitting |
| Feature | Electropolished |
| Flow Restrictor | Yes |
| Minimum Nominal Opening | 0.010 in. (0.254 mm) |