Part #: SS-10M0-6-6
Specifications
Safe Product Selection
Swagelok gerader Verbinder, Edelstahl, 10 mm Rohrverschraubung x 3/8 Zoll Rohrverschraubung
Log in or Register to view price
Catalogs
Straights
1/16 in. 부터 2 in. 및 2 mm 에서 50 mm; 최초 설비 시 일관된 측정가능성; 분리 및 재조립이 용이함; 다양한 재질 및 형태
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Specifications
SS-10M0-6-6 — Swagelok gerader Verbinder, Edelstahl, 10 mm Rohrverschraubung x 3/8 Zoll Rohrverschraubung
| Attribute | Value |
|---|---|
| Body Material | Edelstahl 316 |
| Bored Through | No |
| Cleaning Process | Standardreinigung und -verpackung (SC-10) |
| Connection 1 Size | 10 mm |