부품 번호: SS-25M0-7-16RP
사양
안전한 제품 선택
Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Female Connector, 25 mm Tube OD x 1 in. Female ISO Parallel Thread
로그인 또는 회원가입하여 가격 보기
카탈로그
직선형
■ チューブ外径サイズ:1/16 インチから2 インチまで、2 mmから50 mmまで/■ ゲージによる一貫した締め付け度の確認が可能(初回取り付け時)/■ 取り外しや再取り付けが容易/■ 各種材質、多様な形状/■ 高い信頼性と性能
사양
SS-25M0-7-16RP — Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Female Connector, 25 mm Tube OD x 1 in. Female ISO Parallel Thread
| 속성 | 값 |
|---|---|
| 몸체 재질 | 316 Stainless Steel |
| 관통형 | 아니오 |
| 세정 공정 | Standard Cleaning and Packaging (SC-10) |
| 연결구 1 크기 | 25 mm |
| 연결구 1 종류 | Swagelok® Tube Fitting |
| 연결구 2 크기 | 1 in. |