型番: 302-4C-K2-10
仕様
安全な製品の選定について:
カタログ
C シリーズ・スプリング・キット
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
для фитингов размером 1 дюйм (25 мм) и меньших
Procedure for installing Swagelok tube fittings in sizes over 1 inch or 25 mm.
仕様
| 属性 | 値 |
|---|---|
| ボディ材質 | 302 ステンレス鋼 |
| クラッキング圧力範囲 | 10 psi(0.69 bar、0.069 MPa) |