Part #: SS-10M0-6-8
Specifications
安全な製品の選定について:
Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Union, 10 mm x 1/2 in. Tube OD
Log in or Register to view price
Catalogs
Straights
■ チューブ外径サイズ:1/16 インチから2 インチまで、2 mmから50 mmまで/■ ゲージによる一貫した締め付け度の確認が可能(初回取り付け時)/■ 取り外しや再取り付けが容易/■ 各種材質、多様な形状/■ 高い信頼性と性能
Specifications
SS-10M0-6-8 — Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Union, 10 mm x 1/2 in. Tube OD
| Attribute | Value |
|---|---|
| Body Material | 316 Stainless Steel |
| Bored Through | No |
| Cleaning Process | Standard Cleaning and Packaging (SC-10) |
| Connection 1 Size | 10 mm |