Réf. pièce : SS-12M0-6-6
Spécifications
安全な製品の選定について:
Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Union, 12 mm x 3/8 in. Tube OD
Ouvrir une session ou s’inscrire pour afficher des prix
Catalogues
Droits
1/16 in. 부터 2 in. 및 2 mm 에서 50 mm; 최초 설비 시 일관된 측정가능성; 분리 및 재조립이 용이함; 다양한 재질 및 형태
Features: Step-by-step identification procedure for threads and end connections.
Spécifications
SS-12M0-6-6 — Stainless Steel Swagelok Tube Fitting, Union, 12 mm x 3/8 in. Tube OD
| Attribut | Valeur |
|---|---|
| Matériau du corps | Нержавеющая сталь 316 |
| Traversant | Non |
| Procédé de nettoyage | Стандартная инструкция по очистке и упаковке (SC-10) |
| Dimension du raccordement 1 | 12 мм |